Obozy humansport

Zapraszamy do wyruszenia na wspólną przygodę z HumanSport! WinterCamp to świetna propozycja dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, świetną zabawę i spędzanie czasu w doborowym towarzystwie. Organizujemy je juz ponad 10 lat!

Uczestnicy obozu będą pod opieką doświadczonej kadry, składającej się z opiekunów oraz instruktorów pełnych pasji i pozytywnej energii. Humansport jest wieloletnim organizotorem wypoczynku, posiadamy wpis w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 10048.

Podczas obozu będzie nam towarzyszyć profesjonalna obsługa medialna, dzięki której każdy uczestnik otrzymuje wysokiej jakości zdjęcia, które stanowią pamiątkę na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Formularz Kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszym obozem? Zostaw swoje dane my skontaktujemy się z tobą najszybciej jak to możliwe.

...

Najbliższe obozy zimowe

Folgaria

12-19.02.2022

Folgaria to miejscowość w południowo-wschodniej części regionu Trentino. Znajduje się tutaj jedna z najpopularniejszych w tym regionie stacja narciarska – Skitour dei Forti. Łączna długość tras w Folgarii to 74 km

Dowiedz się więcej

Zakopane

13-20.02.2022

Obóz WinterCamp Zakopane 2022 to świetna propozycja dla miłośników sportów zimowych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w czasie ferii zimowych.

Dowiedz się więcej

BeskidyCamp Active&Fun

14-18.02.2022

Dowiedz się więcej

BeskidyCamp Ski&Fun

21-25.02.2022

Dowiedz się więcej

Najbliższe obozy letnie

Lidzbark

25.06-5.07.2022

To nasze sprawdzone miejsce na mapie polskich ośrodków do wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dowiedz się więcej
© 2021 Copyright by HumanSport. Projekt i wykonanie pear interactive