O NAS

HumanSport to grupa ludzi, którzy postanowili swoje życie związać ze sportem i rekreacją. I o to właśnie jesteśmy dla Was!

Kim jesteśmy?

HumanSport to grupa ludzi, którzy postanowili swoje życie związać ze sportem i rekreacją. Oprócz faktu, iż sami lubimy aktywnie spędzać czas wolny odkryliśmy również radość z faktu przekazywania takiego trybu życia innym.

Wśród osób z naszego teamu znajdują się nauczyciele wychowania fizycznego, instruktorzy i trenerzy różnych dyscyplin sportowych. Na co dzień pracujemy z ludźmi, jesteśmy aktywnymi nauczycielami, trenerami i instruktorami. Spotkać nas możecie na basenie, rowerze, nartach, na wodzie i w miejscach gdzie aktywnie spędza się czas. Część naszej kadry jest także aktywnymi zawodnikami sportowymi oraz amatorsko uprawia sport.

Pragniemy zarażać aktywnością innych dlatego jesteśmy dla Was! Zapraszamy na zajęcia z nami oraz wyjątkowe obozy sportowe latem i zimą!

Pamiętajcie, że HumanSpor to SPORT, ZABAWA, ROZWÓJ!

 

Mówią o nas

Poznaj nas!

Wśród osób z naszego teamu znajdują się nauczyciele wychowania fizycznego, instruktorzy i trenerzy różnych dyscyplin sportowych.

Team Humansport

W HumanSport znajdziecie specjalistów z zakresu pływania, narciarstwa zjazdowego, snowboardu, narciarstwa biegowego, tenisa, gier zespołowych, tańca i wielu innych dziedzin, które realizujemy w trakcie naszych zajęć jak i obozów sportowych. Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki w którejś z dziedzin lub ją udoskonalić to zgłoście się do nas. Chętnie pomożemy Wam pokonać wszelkie bariery!