HumanSport

Pływanie Cieszyn

Humansport

Pływanie Cieszyn

Szkoła pływania HumanSport to profesjonalna nauka pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Instruktorzy pływania, którzy z nami współpracują, szkolą na każdym poziomie zaawansowania (nawet osoby, które w ogóle nie umieją pływać i nigdy wcześniej nie miały styczności z tą dyscypliną sportu). W naszej ofercie znajdują się zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne. 

Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży prowadzone są dwa razy w tygodniu - jedna lekcja trwa 45 minut (istnieje mozliwość odrobienia nieobecności). Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej z zakresu szkoleń sportowych. Zajęcia w szkole pływania HumanSport charakteryzują się nie tylko profesjonalizmem, ale i kreatywnością oraz dużą dawką dobrej zabawy. Niezwykle ważna dla nas jest motywacja - dlatego po każdej lekcji wszyscy uczniowie otrzymują punktową ocenę wystawioną przez trenera pływania.

Nasze zajęcia

Nasze zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 prowadzimy na basenie przy Szkole Podstawowej nr 4 dla grupy początkującej oraz na basenie w Trzyńcu dla grup średniozaawansowanych i zaawansowanych w każdy wtorek i czwartek z wyłączeniem dni wolnych, okresów świąt oraz ferii zimowych i wakacji letnich. System szkolenia, którym się posługujemy w pracy z dziećmi, pozwala na wykształcenie umiejętności bez względu na początkowy stopień zaawansowania. Niewielkie i precyzyjnie dobrane grupy oraz rozpoczęcie nauki pływania na odpowiednio dobranym poziomie wpływają na szybkość i swobodę zapamiętania nie zawsze łatwych ruchów pływackich. Podział uczniów na poszczególne grupy odbywa się nie tylko ze względu na umiejętności, ale również ze względu na wiek oraz poziom sprawności i wydolności uczestnika. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut, a w przypadku grup zaawansowanych 60 minut. 
Grupy początkujące są prowadzone dwóch instruktorów.

Nasze zajęcia obejmują wstępne oswojenie z wodą (w tym zabawy oswajające), pływanie z przyrządami, skoki do wody, skoki startowe, naukę sportowych technik pływania oraz nawrotów w poszczególnych stylach. Do naszej szkoły mogą dołączyć dzieci już w wieku 4 lat. Szkolimy także młodzież i osoby dorosłe.
W naszej ofercie posiadamy także zajęcia dla grup sportowych o większej intensywności i dłuższym czasie pływania.

Każdy kursant zajęć grupowych w ciągu roku szkolnego ma możliwość odrabiania zajęć, w których nie udało mu się uczestniczyć. Można to czynić w dowolnym oddziale po wcześniejszym uzgodnieniu tego z instruktorem prowadzącym. Uczy to systematyki i konsekwencji w trenowaniu oraz pozwala nadrabiać straty do grupy po okresie nieobecności.

Uczestnicy oprócz podejmowanych trudów i wysiłku mają również możliwość nawiązać szereg nowych znajomości, przyjaźni oraz spędzić czas świetnie się bawiąc. Poprzez cykliczną pracę z instruktorem pływania dziecko uczy się systematyczności oraz osiągania konkretnych celów przez co kształtuje się jego charakter.

 

Zajęcia grupowe

W roku szkolnym 2021/2022 zajęcia dla grup początkujących będą odbywać się na pływalni SP4 w Cieszynie. Natomiast zajęcia dla grup średniozaawansowanych i zaawansowanych ze względu na remont pływalni UŚ w Cieszynie będą odbywać się na pływalni Delfin w Skoczowie.

UWAGA! W związku z ograniczeniem godzin na pływalni SP4 oraz remontem pływalni UŚ wyjątkowo wprowadzamy naukę pływania w grupach początkujących raz w tygodniu. Grupy będą pływały albo we wtoreki, albo w czwartki. Z naszej strony zapewniamy ciągle najwyższą jakość prowadzenia zajęć, grupy będą pływały pod okiem dwóch instruktorów. Zajęcia dla grup średniozaawansowanych i zaawansowancyh odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek).

Zajęcia dla grup początkujących na SP4:

wtorek 15:45-16:30

wtorek 17:00-18:00

czwartek 15:45-16:30

czwartek 17:00-18:00

Zajęcia dla grup średniozaawansowanych i zaawansowanych:

wtorek i czwartek 19:00-20:00.

Zapewniamy transport dla naszych uczestników zajęć. Autokar lub bus będzie wyjeżdżał na zajęcia we wtorki i czwartki o godzinie 18.20 z parkingu przy McDonaldzie.

 

Opłata miesięczna za zajęcia grupowe jest zmienna w zależności od długości miesiąca. Kwoty zajęć podane są w tabeli obok.

Rodzeństwom przysługuje zniżka w wysokości 10% sumy opłat za dwóch uczestników. Zniżka za rodzeństwo tylko w płatnościach za zajęcia 2 razy w tygodniu.

Cena zajęć zawiera:

  • wejście na basen,
  • rezerwację torów,
  • jeden firmowy czepek pływacki dla każdego nowego uczestnika (każdy kolejny płatny 20 zł),
  • możliwość odrabiania zajęć.

Zajęcia indywidualne

  • Zajęcia 1-2 razy w tygodniu – 80 zł
  • Zajęcia we 2 osoby (dzieci) – 100 zł
  • Zajęcia we 2 osoby (dorośli) – 120 zł
  • Zajęcia we 3-4 osoby (dorośli) – 50 zł

Uczestnicy sami opłacają wejście na basen.
Czas zajęć uzależniony od poziomu zaawansowania pływających (45-60 min).Zapisy pod numerem telefonu +48 508 076 264.

 

Prosimy o wpłaty na numer konta z poniższymi danymi:

W tytule przelewu: "Składka członkowska, miesiąc/rok, imię i nazwisko dziecka, godzina zajęć" (np. Składka członkowska, 09/2021, Jan Kowalski, SP4 15.45)

Klub Sportowy Humansport

ul. Mickiewicza 21D
43-430 Skoczów

ING Bank Śląski 50 1050 1070 1000 0090 3099 4868

Deklaracja członkostwa

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Wypełnij formularz

Cennik zajęć grupowych

  Grupy:
średnio zaawansowana,
zaawansowan
(basen skoczów)
SP4
wtorek
SP4
czwartek
wrzesień 240 PLN 120 PLN 120 PLN
październik 240 PLN 120 PLN 120 PLN
listopad 240 PLN 150 PLN 90 PLN
grudzień 210 PLN 90 PLN 120 PLN
styczeń 210 PLN 120 PLN 90 PLN
luty 120 PLN 60 PLN 60 PLN
marzec 300 PLN 150 PLN 150 PLN
kwiecień 210 PLN 120 PLN 90 PLN
maj 240 PLN 120 PLN 120 PLN
czerwiec 120 PLN 60 PLN 60 PLN

Kalendarz zajęć

Wybierz rok oraz miesiąc aby sprawdzić harmonogram zajęć grupowych na basenie.

Nasi partnerzy