HumanSport

Zimowe obozy 2021 - informacje.

Zimowe obozy 2021 - informacje.

Drodzy Rodzice. Mijający już rok nie jest dla nas rokiem spokoju. Ciągła nepewność i zmiany nękają nas od marca. Mieliśmy ogromną nadzieję, że mimo obostrzeń uda się nam zrealizować ofertę zimową półkolonii dostosowując ją do aktualnych wymogów. Niestety jednak się to nie uda! Zgodnie z z rozporządzeniem które wyszło 21 grudnia 2020 roku nie możemy organizować wypoczynku dla dzieci i młodzieży (rozporządzenie dostępne: https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000231601.pdf). Do samego końca liczyliśmy, że nasi rządzący zmienią zdanie, dopuszczą jakiekolwiek możliwości - niestety jak sami wiecie tak się nie stało. Nie chce narażać zaprzyjaźnionych nam miejsc (mimo ich dobrych chęci) na kontrole czy mandaty, którymi jesteśmy straszeni w mediach. Z wielką przykrością przekazujemy infomacje, że w nadchodzące ferie od 4-17 stycznia nie uda nam się zrealizować naszej oferty.

Ubolewamy nad tym tym bardziej, w poczuciu świadomości jak bardzo było to dzieciakom potrzebne. Ta porcja normalności, aktywności, ruchu i przede wszystkim kontaktu z rówieśnikami. W związku z tym pragniemy Wam zaproponować przesunięcie zarezerwowanych przez Was miejsc na później. Chcemy śledzić nowe wytyczne i napewno w drugim tygodniu ferii ukaże się informacje, co dalej po 17 stycznia. Jeśli stoki narciarskie zostaną otware, obiekty sportowo-rekreacyjne również chcemy w formie weekendowej rozłożyć nasze dwa obozy feryjne na 5 spotkań w soboty i w ten sposób zrealizować naszą ofertę i zapewnić dzieciom trochę rozrywki! Co Wy na to? Jak dokładnie by to wyglądało?

Po feriach czyli od 18 stycznia dzeci wrócą do szkół - czy to w formie normalnej czy dalej zdalnej. Zatem w kolejne weekendy stycznia i lutego realizowalibyśmy program obozu w soboty w godzinach w jakich mieliśmy zaplanowane to w czasie ferii! Da nam to możliwość realizacji oferty i wywiązanie się z zaplanowanych obozów, a Waszym pociechą trochę aktywności, ruchu, zabawy i społecznych interakcji, których tak bardzo teraz brakuje.

Wstępnie na teraz byłyby to weekendowe soboty: 23.01, 30.01, 6.02, 13.02, 20.02. Jeśli oczywiście nic się nie zmieni u nas w kraju. Maksymalnie jesteśmy w stanie przesuwać to do końca marca bo tak od lat utrzymują się warunki na stokach umożliwiające szkolenie. W przypadku obozu active&fun nie ma to aż takiego znaczenia. Dla jednego i drugiego obozu potrzebujemy jednak infrastruktury i bezpiecznych warunków do realizacji oferty.

Jeśli Wasza wola będzie zgodna z naszą propozycją pozwolimy się skotnaktować z Państwem końcem drugiego tygodnia ferii z potwierdzeniem pierwszego weekendu do realizacji oferty. Istnieje również możliwość rezygnacji całkowitej z oferty i zwrotu zaliczki na Wasze konto oraz przełożenie zaliczki na ofertę letnią. O wszystkich Waszych decyzjach proszimy informować nas mailowo pod adresem: info@humansport.pl przekazując info o jaki obóz chodzi i jakiego uczestnika.

Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie nam więcej spokoju i optymizmu. :)

Tego również Wam życzymy!

Serdecznie pozdrawiamy,

kadra HumanSport.

 

2020-12-28 16:35:09

Letnie obozy 2021 - informacje

Dowiedz się więcej

Przerwa Świąteczna

Na naszych zajęciach nastąpiła od dziś Świąteczna przerwa! Potrwa ona od 18.04-22.04.2019.

Dowiedz się więcej

Obozy letnie 2021 - liczba miejsc na dzień 25.03.2021!

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy