HumanSport

Zajęcia z pływania czerwiec/lipiec

Zajęcia z pływania czerwiec/lipiec

Drodzy Rodzice. 

W związku z szykującym się otwarciem basenów, chcielibyśmy wrócić do zajęć na pływalni jeszcze w czerwcu, a także w okresie wakacyjnym czego nie praktykowaliśmy wcześniej. Czekamy ciągle na oficjalne decyzje poszczególnych obiektów co do warunków rezerwacji, które powinniśmy otrzymać w tym tygodniu. Jak sami słyszycie w opini publicznej liczba uczestników będzie mocno ograniczona na obiektach, a nasze grupy będą musiały wykazać się szczególną dyscypliną co do startu i zakończenia zajęć, a także niezwłocznego opuszczenia obiektu zaraz po zajęciach. Mimo to widzimy szanse by nasze zajęcia po tak długiej przerwie mogły zostać wznowione. Jednocześcnie chcielibyśmy serdecznie podziękować tym Państwu, którzy zdecydowali się nie odrabiać już marcowych nadpłaconych zajęć i przekazali nam te środki w formie wsparcia oraz dziękujemy tym którzy wsparli nas wpłacając opłaty członkowskie na konto naszego stowarzyszenia. Postawa wielu jest dla nas budująca za co odwdzięczymy się zapałem jak tylko wrócimy na basen! Tym którzy wyrażą chęć odrobienia zaległych zajęć damy taką możliwość w momencie jak limity na basenach wrócą do normy sprzed czasów pandemii.

Limit osób pływających na basenie to na dzień dzisiejszy 4 osoby na torze. Daje to nam wielkie ograczenia w postaci budowania grup. Jednak spróbujemy wznowić zajęcia mimo to! Poniżej uruchomimy formularze zgłoszeniowe dla poszczególnych miast w celu zdobycia informacji ilu chętnych byłoby na zajęcia w czerwcu i lipcu. Prosimy o rzetelne wypełnienie informacji byśmy jak najlepiej mogli zoptymalizować grupy. Z zainteresowanymi osobami skontaktujemy się smsowo.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

1) Skoczów >>> zgłoś się!

2) Cieszyn >>> zgłoś się!

3) Bielsko-Biała >>> zgłoś się!

4) Kraków >>> zgłoś się!

2020-06-02 17:13:25

Zimowe obozy 2021 - informacje.

Drodzy Rodzice. Mijający już rok nie jest dla nas rokiem spokoju. Ciągła nepewność i zmiany nękają nas od marca. Mieliśmy ogromną nadzieję, że mimo obostrzeń uda się nam zrealizować ofertę zimową dostosowując ją do aktualnych wymogów.

Dowiedz się więcej

Przerwa w pływaniu!

Drodzy Pływacy! W związku z aktualnymi obostrzeniami i zamkniętymi naszymi basenami do 17.01 zawieszamy w tym czasie zajęcia z pływania! Mamy nadzieję, że zobaczymy się już 18 stycznia! Pozostajemy w kontakcie! Pozdrawiamy!

Dowiedz się więcej

Szczegóły obozów 2020

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy