HumanSport

SYSTEM HUMANSPORT

SYSTEM HUMANSPORT

Drodzy Rodzice.

Prace nad naszym systemem, który powstaje już od końca wakacji, ciągle trwają. Będzie to rozbudowany system obecności, płatności oraz obozów sportowych w naszej firmie. Będziecie Państwo mieć w nim wgląd w frekwencje swojego dziecka, swoje płatności oraz mieć możliwość w późniejszym czasie zapisywania się na nasze obozy sportowe. 
Na ten moment jest możliwość założenia juz przez Was konta w systemie, wprowadzenia dziecka do systemu oraz wybrania mu grupy do której jest przypisany na zajęcia. Kolejne funkcjonalności będą pojawiały się sukcesywnie. My będziemy mogli sprawdzać już w nim na swoich kontach obecności na zajęciach.

Bardzo prosimy w pierwszej kolejności o dokonanie zgłoszenia przez założenie indywidualnego konta klienta, z którego dodajemy później uczestników zajęć (Wasze dzieci). W tym celu wchodzicie Państwo w PANEL RODZICA na stronie głównej lub w naszym menu. Zwróćcie uwagę na bardzo dokładne wpisywanie swoich danych, drobne literówki / błędne cyfry w numerze telefonu często powodują, że nasze informacje do Państwa nie dochodzą. Szczególnie prosimy o uważne sprawdzenie adresu email, telefonu, dat urodzenia i peselów dzieci. Zapewniamy, że wszystkie Państwa dane są chronione i szyfrowane na naszych serwerach, bezpiecznie przechowywane zgodnie z przepisami prawa oraz przepisami RODO. Dane te potrzebne są na wypadek ubezpieczeń i będą także wykorzystywane później do zgłaszania się na inne nasze usługi (obozy letnie czy zimowe).

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI/PIERWSZEGO LOGOWANIA:

1. Wejdz w Panel Rodzica na naszej stronie.

2. Wybierz opcje "Zarejestruj się" i wypełnij wszysytkie pola (dane rodzica) i kliknij "Zarejestruj się".

3. Dodaj swój numer telefonu oraz opcjonalnie dane drugiego rodzica - kliknij zapisz dane.

4. Wprowadź dane swoje dziecka (lub kilku dzieci) oraz zaznacz potrzebne nam zgody i wciśnij przycisk zapisz się.

 

W tym momencie w systemie widzisz już swoje dziecko lub kilka dzieci. U góry także widoczny jest dla Ciebie indywidualny identyfikator płatności, który posłuży do regulowania płatności przelewami. Dla rodzeństw będzie jeden i ten sam identyfikator płatności.

 

WYBÓR ZAJĘĆ:

5. Teraz czas dołączyć dziecko do zajęć. Wybierz dziecko które chcesz dołączyć do zajęć i kliknij dalej.

6. Wybierz basen, na który Twoje dziecko uczęszcza na zajęcia. Naciśnij przycisk dalej.

7. Wybierz dni, w które uczęszcza na zajęcia i zaznacz grupę, do której został przypisany i naciśnij przycisk dalej.

8. Zaznacz datę rozpoczęcia i zakończenia zajęć:

- dla Skoczowa to: data rozpoczęcia 3 wrzesień i data zakończenia 17 czerwiec.

- dla Cieszyna to: data rozpoczęcia 7 wrzesień i data zakończenia 17 czerwiec.

- dla Bielska to: data rozpoczęcia 8 wrzesień i data zakończenia 17 czerwiec.

Jeśli masz jakieś uwagi proszę wpisz je w odpowiednim polu i kliknij dalej.

9. Ostatni krok to sprawdzenie podsumowania Waszego zgłoszenia. Jeśli wszystko się zgadza prosimy kliknąć w przycisk wyślij.

10. Wasze zgłoszenie zostało przesłane. Potwierdzenie wysłania dostaliście na swojego maila (prosimy o sprawdzenie spam) oraz widzicie go w systemie wraz z indywidualnym identyfikatorem płatności.

11. Operacje wyboru grupy powtarzamy dla każdego zapisanego dziecka.

 

WAŻNE!

Nasz nowy system zgłoszeń wygeneruje dla Pastwa indywidualny identyfikator płatności (zobaczycie go u góry w systemie oraz dostaniecie w potwierdzeniu zgłoszenia na Waszego maila). Identyfikator ten należy skopiować i wkleić w tytule każdego comiesięcznego przelewu za zajęcia oraz imię i nazwisko dziecka i miasto do którego uczęszcza. 

Przykład Skoczów: "BS946627 Kowalski Karol Skoczów" 

Przykład Cieszyn: "BS946628 Kowalski Michał Cieszyn"

Przykład Bielsko: "BS946629 Kowalski Karol Bielsko"  

Istnieje także możliwość wpłat gotówką u prowadzących zajęcia.

Wyjątkowo z racji, że prace nad systemem się przeciągnęły prosimy do końca września uregulowanie opłaty wrześniowej, październik do 10 dnia miesiąca, a każdy kolejny miesiąc opłacamy na początku miesiąca za miesiąć z góry. Z góry dziękujemy za wpłaty w terminie.

Wszystkie kwoty opłat za poszczególne miesiące znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce menu wybierając odpowiedni oddział.

 

Nasz system już niedługo po wczytatniu pliku z banku będzie rozpoznawał wpłaty i przypisywał je do Waszego konta po Waszych identyfikatorach. Będziecie  Państwo mogli sprawdzać saldo swoich wpłat, system będzie także informował o należnościach. Z czasem pojawiać się będą kolejne fukncjonalności. Prosimy o cierpliwość.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. W tym celu prosimy o telefon:

- Szczypka Jacek: 508 076 264

- Kurasz Łukasz: 506 924 762 

 

Uwaga: Jeśli chcecie zrezygnować z zajęć prosimy o przesłanie krótkiej informacji sms na powyższe numery z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz godziną zajęć i nazwą miasta w którym uczęszcza na zajęcia, w przeciwnym razie system będzie naliczał płatność i wysyłał powiadomienia. 

Liczymy, że zajęcia w naszej szkole przyniosą Państwa dziecku wiele radość i nowych doświadczeń . Wierzymy, że będzie to czas budowania umiejętności, pewności siebie oraz kształtowania właściwych nawyków dyscypliny i mocnego charakteru. W każdych sytuacjach trudnych zawsze prosimy o kontakt i konsultacje.

 

Do zobaczenia na pływalni!

2021-09-24 15:59:04

Spotkanie z psychologiem online 18.10.2022

Dowiedz się więcej

Andrzejki HumanSport 2021

Witajcie! Długa była przerwa, ale wracamy z integracją dla starszych funów, rodziców oraz wszystkich przyjaciół HumanSport.
Już 27 listopada planujemy kolejną imprezę Andrzejkową! Serdecznie Was zapraszamy wraz z swoimi znajomymi!
 
Mamy nadzieję, że zobaczymy się tam z ogromną rzeszą spragnionych dobrej zabawy!
Dowiedz się więcej

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022

 
Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy