HumanSport

Pandemia a HumanSport

Pandemia a HumanSport

Szanowni Państwo,

W związku z panująca sytuacją w Polsce i na świecie, pandemią Covid-19, powyższym chcielibyśmy również, ustosunkować się oficjalnie do sytuacji z naszymi zajęciami.

W związku z brakiem zajęć informujemy, iż umarzamy w 100 % płatności za zajęcia w kwietniu 2020 r, oraz maju 2020. Marcowe płatności spróbujemy jakoś odrobić po powrocie na basen.
O możliwości umorzenia kolejnych składek w kolejnych miesiącach będziemy informować w zależności od rozwoju sytuacji i opanowania epidemii w naszym kraju.

Chcieliśmy również Wam powiedzieć, że bardzo brakuje nam obecnie zajęć i kontaktu z naszymi podopiecznymi! Codziennie spotykaliśmy się z naszymi kursantami w różnych lokalizacjach. Tęsknimy za naszymi oddziałami w Cieszynie, Skoczowie, Bielsku i Krakowie! Mamy nadzieję, że wkrótce się znów zobaczymy i wrócimy do pracy nad dalszym rozwojem. Dla ludzi, którzy pracują codziennie z kilkuset kursantami nagle siedzenie w domu to najgorsza kara! :( Niestety dla nas to również trudny czas, w którym zostaliśmy bez pracy :( Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nas w tym momencie informujemy, iż można wspierać nas przez nasz Klub Sportowy, który od paru lat także funkcjonuje jako stowarzyszenie. W stowarzyszeniu tym prócz komercyjnej nauki pływania prowadzimy także darmowe zajęcia dla dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych.

Za waszą pomoc z góry dziękujemy.

Wpłaty są dobrowolne.
Numer rachunku: 50 1050 1070 1000 0090 3099 4868
KLUB SPORTOWY "HUMANSPORT" UL.MICKIEWICZA 21D 43-430 SKOCZÓW
z dopiskiem - opłata członkowska

Patrzymy także ciągle z optymizmem w kierunku wakacji i mamy nadzieję że wszystkie nasze obozy będą mogły odbyć się zgodnie z planem. Trzymajcie za to wszystko kciuki!

Tym czasem życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia i siły by przetrzymać ten trudny czas! Od całego zespołu przekazuje także najserdeczniejsze życzenia świąteczne!
Bądźcie razem i z optymizmem próbujmy patrzeć w przyszłość!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Jacek Szczypka właściciel HumanSport

2020-04-07 19:03:00

Szczegóły obozów 2020

Dowiedz się więcej

Zajęcia z pływania czerwiec/lipiec

Dowiedz się więcej

Obozy letnie 2020

Drodzy nasi Sympatycy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów letnich 2020!

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy