Trening personalny

Trening personalny

Trening personalny to zyskująca coraz większą popularność forma aktywności fizycznej, w której klient określa cele i potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej, a trener personalny dopasowuje program treningowy do konkretnych wymogów Klienta.

W treningu personalnym wszystko ma swój cel - dobór odpowiednich ćwiczeń, konkretna liczba powtórzeń w seriach, czas przerw odpoczynkowych, właściwe oddychanie, odpowiednia dieta, a nawet pora dnia. Trener przeprowadza treningi z Klientem czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń oraz pilnuje by wszystkie założenia treningu zostały spełnione. Wpływa to korzystnie przede wszystkim na odpowiednią intensywność treningu, a co za tym idzie, szybciej widoczne rezultaty niż przy samodzielnej pracy. Przed pierwszym spotkaniem z Klientem trener rozpisuje plan treningowy w taki sposób, aby ćwiczący uniknął monotonii oraz ustrzegł się niepotrzebnych kontuzji. Trener dba też o to, żeby Klient przez cały czas był mocno zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu. Trener personalny jest osobą ściśle współpracującą z specjalistami z dziedziny rehabilitacji, odnowy biologicznej, dietetyki oraz ludźmi z branży sportowo-rekreacyjnej.

Treningi indywidualne są skierowane zarówno do kobiet jak i do mężczyzn, dla ludzi młodych i w podeszłym wieku. Wachlarz treningów jest bogaty, różnorodny i z pewnością dla każdego znajdziemy ten najefektywniejszy.

Cennik dostępny jest do pobrania w wersji elektronicznej.

Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie pear interactive