Sporty zimowe

Sporty zimowe

HumanSport wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom i specjalnie dla Was gotowi jesteśmy służyć pomocą przy aktywnościach i sportach zimowych. Oferta kierowana jest również dla wszystkich bez względu na wiek, zaawansowanie czy posiadane umiejętności.

Przygotujemy dla Was zajęcia z narciarstwa zjazdowego, narciarstwa biegowego, snowboardu, jazdy na łyżwach, malownicze wycieczki z dala od cywilizacji na skiturach czy rakietach śnieżnych. Wszystkie te aktywności dają możliwość spędzania w oryginalny sposób wolnego czasu, okazje niesamowitej integracji oraz łamaniu wielu barier, lęków czy swoich możliwości. Zajęcia, ich poziom, czas trwania dostosujemy indywidualnie do Państwa. Jesteśmy gotowi spędzić z Wami także dni Waszego zimowego urlopu na stokach i trasach w Austrii, Włoszech czy innym przez nas lub Państwa wybranym miejscu. 

 

WEEKENDOWA SZKOŁA NARCIARSTWA I SNOWBOARDU 2017

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty weekendowej szkoły narciarstwa i snowboardu, którą przygotowaliśmy dla Państwa w sezonie zimowym 2017. Przygotowaliśmy ofertę szkolenia zarówno narciarskiego jak i snowboardowego. Szkolenie odbywać się będzie na różnych poziomach zaawansowania z podziałem na grupy. Szczegóły poniżej.

Nasze zajęcia odbywają się zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej. Grupy narciarskie liczą między 4-8 osób w zależności od poziomu. 

Każdy uczestnik zajęć powinien:

 

Szczegóły tutaj

W razie pytań służymy pomocą, serdecznie zapraszamy!

Kontakt do koordynatora szkolenia: Jacek Szczypka 508 076 264.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie pear interactive